Zumba Flashmob šílenství

Máte rádi různé výstřelky, věci neobyčejné, velkolepé a zároveň zarážející a fascinující? Tak pak musíte vyzkoušet flash mob! Že nevíte o co jde a co má společného se Zumbou?Pojďme si to trošku objasnit.

Nakupujete v obchodním centru a v davu náhodných kolemjdoucích někdo začne tančit. Najednou se k němu přidá jeden, dva, tři, až několik set či tisíc lidí a spolu odtančí famózně nacvičenou, synchronizovanou a náhodným kolemjdoucím dech beroucí choreografii.

Když hudba zastaví, tanečníci pokračují ve své chůzi, jako kdyby se nic nestalo. Oblíbenými kulisami pro flash mob jsou rušná veřejná prostranství jako například stanice, náměstí a nákupní centra.
 
flash-mob

Kde a kdy si můžete flash mob vyzkoušet?
Flash mob se organizuje velmi ojediněle. Je to akce, která stojí organizátora množství času a energie, avšak účastníci se účastní akce bez jakéhokoli poplatku.

Proto se musí najít člověk, který je ochoten absolvovat dlouhé organizační přípravy a nácviky a jeho odměna bude jen dobrý pocit, nebo pěkné video na YouTube.

Flash mob a Zumba.
Víte, co vznikne pokud se tyto dvě věci spojí? Přece velký zážitek a to nejen pro náhodné kolemjdoucí, ale i pro Zumba tanečníky.

Ptáte se proč?
Představte si množství největších Zumba maniaků na jednom místě, které spojuje vášeň k zumbě. Přece z toho musí být nejen skvělé video na Youtube, ale i skvělý zážitek. Chtěli byste ho zažít?