Co je to Zumba?

ZUMBA je dynamický zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. ZUMBA je založena na principu intervalového kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalejší a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla (nejvíce v oblasti trupu, budete tedy mít štíhlý pas a pevné bříško). Cvičí se na úžasnou veselou motivující hudbu, která Vám sama hýbe tělem !!! Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali!  Lekce Zumby zvládne úplně každý, nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. Není vůbec nutné dokonale napodobovat pohyby instruktorky. Ta je pro Vás pouze „inspirací“…. Můžete si pohyby provádět, jak se Vám chce a podle toho, jak se právě cítíte.
Při hodině si ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party.

ZUMBA je úžasná pro mysl, tělo i duši. Využívá základní kroky především  salsy, reggaetonu, merengue a cumbie, ale také tanga, flamenga, rockenrollu či country.