Co je to flirt dance?

Tento taneční styl vyvořila před více jak 2 lety Eva Procházková (od které jsem na instruktorku Flirt Dancu vyškolená) a jako inspirace jí posloužily jak orientální a latinskoamerické tance, tak zejména S Factor.

S v názvu S Factor si můžete vyložit například jako sebevědomá, svůdná, sexy, svá nebo třeba sama sebou a právě tvar tohoto písmene asi nejlépe vykresluje křivku svůdného ženského těla. Flirt Dance z S Factoru vychází a snaží se v každé ženě probudit její ženskost, která je v dnešní moderní uspěchané době často opomíjena.
Při lekcích Flirt Dance v sobě ženy objevují svou ženskost, hrají si na svůdnice i drsné holky, zkouší co v nich je. Třešničkou na dortu je tanec se židlí či u tyče, který by snad každá z nás ráda vyzkoušela, ale netroufá si.
Tento tanec může tančit opravdu každá žena. Není omezen mírami ani tanečními zkušenostmi, navíc jeho součástí je i posílení, vytvarování a protažení kritických partií ženského těla. Speciální odnoží Flirt dance je tzv. FitnessFlirt, jehož hlavní náplní je tvarování postavy právě pomocí židle, tyče a podobně…